Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Покрова Пресв'ятої Богородиці

Date: 18 жовтня 2019 о 05:43
202 view

14 жовтня в Україні стає особливим днем. В цей день відзначають одразу чотири свята та пам’ятні дні, пов’язані з різними історичними подіями. Церква святкує день Покрови Пресвятої Богородиці. З 1999 року згідно з указом президента Леоніда Кучми у свято Покрови відзначають День українського козацтва. Також вже більш ніж півстоліття цей день вважається датою створення Української повстанської армії.
14 жовтня на території Озерянської територіальної громади прошли пам’ятні та урочисті заходи з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України, Дня Українського козацтва та створення Української Повстанської Армії.
Похід до могили воїнів УПА, панахида, концерт «Їх ніколи не забудуть» пройшли в Озерянській ОТГ.
Гарного настрою та позитивних емоцій додали присутнім учасники святкового концерту - наші діти , вокальний гурт будинку культури "Озеряночка" .
Вже традиційне стало проведення в Озерянській ЗОШ I-II ступенів заходу з нагоди створення Української Повстанської Армії. Захід розпочався виступом учнів школи, під час якого вокальний гурток школи виконував пісні патріотичного спрямування.
На святі були присутні учні 1-11 класів, вчителі, дирекція школи, а також батьки школярів.
На даному заході вшановувалось свято Покрови Пресвятої Богородиці, згадувалось епоху козаків та Запорозької Січі. Адже без звитяги козацтва не було б епохи Січових Стрільців, УПА, героїв Небесної Сотні та Східного Фронту, які віддають життя за незалежність та єдність України.
Всі учасники вшановували пам’ять Небесної Сотні та загиблих героїв Східного фронту хвилиною мовчання.

Comments:
Only authorized users can leave comments.